Голова районної ради

Марущак М.М. 

        Микола Миколайович Марущак народився 27 серпня 1961 року в селі Голубівка Ружинського району.
        Свою трудову діяльність розпочав у 1980 році водієм вантажного автомобіля в Ружинському АТП – 05033 смт Ружин.  З 1981 по 1989 роки – водій автобуса, а з 1989 по 2003 рік начальник пасажирської колони даного підприємства.


        Освіта вища. В 1997 році закінчив Український транспортний університет за спеціальністю «Автомобілі і автомобільне господарство».
        З 2003 року по 2016 рік працював на посаді керівника малого комунального підприємства «Господарник». МКП «Господарник» є спільною власністю територіальних громад смт Ружин та с. Заріччя. Завдяки зусиллям Марущака М.М. в 2004-2008 роках побудовано каналізаційно-насосні станції в смт Ружин по вул. Новій та Леніна потужністю 100 м/куб. на добу, які обладнані сучасним енергозберігаючим обладнанням з автоматичним режимом роботи. В 2015 року модернізовано діючі каналізаційно-насосні станції першого та другого підйомів по вул. Бірюкова та Леніна, де встановлено автоматизоване енергозберігаюче обладнання (насоси типу Грундфос) із новітніми станціями управління, що дало можливість економити щорічно кошти за використану електроенергію на загальну суму понад 50 тис. гривень кожна.
        Завдяки організаторським здібностям Марущака М.М. з 2004 по 2015 роки підприємством було виконано будівельні роботи по розширенню водогінної мережі в смт Ружин та с. Заріччя протяжністю 11,8 км., на загальну сумму 821,5 тис. грн. Також побудовано артезіанську свердловину, з обладнанням, яке подає воду в мережу, без водонапірної вежі. За час роботи Марущака М.М. побудовано 3 станції знезалізнення, які забезпечують доочистку води та доведення її до встановлених санітарних норм.
        За період трудової діяльності Марущак М.М. зарекомендував себе кваліфікованим спеціалістом, здібним організатором сфери послуг. Підприємство яке він очолював  працює стабільно, не маючи заборгованості до бюджету, по енергоносіях та заробітній платі. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в 2015 році становила 3150 грн. За результатами роботи підприємства, багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства та високий професіоналізм Марущак М.М. неодноразово нагороджувався грамотами та подяками Житомирської обласної ради, Житомирської обласної державної адміністрації, Ружинської районної ради, Ружинської районної державної адміністрації та селищної ради. Його портрет, як кращого керівника підприємства, згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації  двічі   було занесено на районну дошку пошани.
         Микола Миколайович має великий досвід практичної, організаторської, господарської роботи, користується заслуженим авторитетом серед жителів селища та району. Депутат районної ради двох скликань. На І сесії Ружинської районної ради  VII скликання 20 листопада 2015 року обраний головою районної ради.