Основна подія

Про списання основних засобів відділу освіти райдержадміністрації


trizyb1РУЖИНСЬКА РАЙОННА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
V сесія                                                                 VІI скликання 

від  24 червня  2016 р.

Про списання основних засобів
відділу освіти райдержадміністрації

            Відповідно до п. 20 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання відділу освіти райдержадміністрації за №442 від 14.06.2016 року щодо непридатності та недоцільності подальшого використання основних засобів, які фізично зношені, морально застарілі, рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету і комунальної власності, районна рада
            В И Р І Ш И Л А :
            1. Надати дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на списання основних засобів Вчорайшенської загально – освітньої школи І-ІІІ ступенів:
            - холодильник «Shaige», 2005 року введення в експлуатацію;
            - болгарка електрична, 2010 року введення в експлуатацію.
           2.Здійснити списання згідно вимог чинного законодавства та «Положення про порядок списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища району».
           3. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації забезпечити виконання рішення та в місячний термін повідомити районну раду про відчуження та списання основних засобів.
           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету і комунальної власності.

Голова ради                                                                                   М.М. Марущак

Головне меню

Ви тут: Головна Сесії 05 сесія від 24 червня 2016 року Про списання основних засобів відділу освіти райдержадміністрації